پكيج ايتالترم


پكيج رادياتور-پكيج ايتالترم-پكيج بوتان


گرمایش

به فرایند افزایش دما، گرمایش می‌گویند. سامانه‌ها و دستگاه‌های گوناگونی وجود دارد مانند بخاری ها، رادیاتورها، آبگرمکن ها، فن کویل ها، پکیج شوفاژ دیواری، موتورخانه و جز اینها که به وسیلهٔ آن‌ها فرایند گرمایش انجام می‌گیرد.

انواع مختلفی از سیستم‌های گرمایشی استاندارد وجود دارد. در مناطق با آب‌وهوای سرد برای خانه‌های شخصی و ساختمان‌های عمومی از گرمایش مرکزی (شوفاژ) برای گرم‌کردن استفاده می‌کنند. هینچنین سیستم‌ها شامل یک دیگ بخار، کوره (مشعل) یا پمپ گرمایی برای گرم‌کردن آب، بخار یا هوا می‌باشند که همه اینها در یک مکان مرکزی مانند موتورخانه در یک خانه یا اتاق تأسیسات در ساختمان‌های بزرگ قرار می‌گیرند.

یکی دیگر از راه‌های گرم کردن فضا ، سیستم حرارتی گرمایش از کف است که با انتقال حرارت به صورت تابشی سهم زیادی در فرایند گرمایشی دارد . این سیستم در مقایسه با سایر سیستم‌های حرارتی نه تنها باعث صرفه جویی و بهینه‌سازی مصرف انرژی می‌شود،بلکه در ایجاد رفاه و آسایش ساکنان نیز بسیار مؤثر است . یکی از جدیدترین روش‌های گرمایش ساختمان هااستفاده از قرنیز گرمایشی می‌باشد. سیستم گرمایش قرنیز ی به علت توزیع حرارت در سراسر فضا باعث ایجاد گرمایش مطبوع و یکنواخت در کل فضا می‌شود. از مزایای دیگر این روش می‌توان به سرعت و بازده بالا در گرمایش اشاره نمود.

ویژگی های پکیج گرمایشی دیواری ایتالترم :

ابعادبسیار کوچک(عمق=۳۰۰ و ارتفاع=۷۰۰و عرض=۴۰۰ میلیمتر)
عیب یاب اتومات
دارای ۲ مبدل حرارتی
راندمان بالا و مصرف بسیار کم
قابلیت نصب چندین ترموستات اتاقی(optional)
بسیار کم صدا(کمتر از ۴۰ دسی بل)
خروجی آبگرم بهداشتی یکنواخت و مداوم
سیستم حفاظت از قفل شدن پمپ
سیستم حفاظت از یخ زدگی(Antifreeze)
دارای برد الکترونیکی هوشمند
نمایشگر دیجیتال دما
محافظت از دستگاه در مقابل کمبود فشار آب در سیستم